Транспортно-логістичний центр «GoodWayTrans»

Хаос в Європі. Закриті дороги, застряглі вантажівки

Хаос в Європі. Закриті дороги, застряглі вантажівки
Середа, 10 лютого 2021 Пресс-служба
Рясні снігопади ускладнюють дорожній рух в деяких країнах ЄС. Вчора ввечері Чехія закрила дорогу № I / 10 на ділянці Танвальд-Харраха, що веде до колишньому прикордонного переходу в Якушице в Польщі. Крім того, труднощі в русі очікуються в декількох німецьких землях і Нідерландах. Обмеження були введені також в Україні.
 
Німеччина
В даний час найбільш складна ситуація в районі Тюрінгії. Німецька метеорологічна служба (Deutscher Wetterdienst - DWD) застерігає від виникаючих там: льоді на дорогах, снігопаді, сильному вітрі і низьких температурах. Оновлювану в поточному режимі карту можна перевірити на сайті DWD.
У Вестфалії і деяких частинах Нижньої Саксонії через екстремальні погодні умови до сьогоднішнього полудня був продовжено заборону на водіння вантажівок на автомагістралях.
На автомагістралі A7 за AD Drammetal перекрито рух у південному напрямку. Автомобілі направляються від вузла Hedemunden через B3 в напрямку Касселя.
DWD також прогнозує сильні снігопади на північ від Баварії. Рясні снігопади очікуються в основному в Північній Баварії, Тюрінгії, а також в деяких частинах Саксонії і Гессена. У деяких місцях до сьогоднішнього дня (інформація, надана вчора) може випасти до 25 см снігу.
 
Польща
У Польщі Інститут метеорології застерігає про сильних морозах, що викликають ожеледицю (перш за все на півдні і південному сході), і локальних сильних заметілях. Ще сьогодні на сході і в центрі країни може випасти до 15 см снігу.
Очікується, що у вівторок снігопади трохи ослабнуть, за винятком північної частини Польщі. На східному узбережжі може випасти до 10 см снігу. Залишаться негативні температури, тому водіям слід остерігатися замерзаючого на дорогах снігу. У середу опади очікуються майже виключно на півдні країни.
Однак хуртовини повернуться в четвер, перш за все на півдні і сході країни, хоча можливі також в центрі.
Очікується, що в п'ятницю ситуація почне поліпшуватися.
 
Нідерланди
Автострада A73 в сторону Неймегена закрита через аварію. Вантажівка врізалася в захисний бар'єр. Як повідомляє rwsverkeersinfo.nl, пробка на цій дорозі становить вже 9 км.
Цього ранку були проблеми на A50, де також відбулася аварія недалеко від Равенштейна (дорога була заблокована вантажівкою).
На автостраді A16 в районі Бреди у вантажівок виникли проблеми з рухом через слизькій поверхні автостради і з'їздів.
Нідерландський метеорологічний інститут оголосив помаранчеву тривогу через ожеледицю, заморозків та снігопадів.
 
Україна
У зв'язку з сильними снігопадами з 15:00 8 лютого в'їзд великогабаритного транспорту в Київ буде тимчасово обмежений, повідомляє Уніан. Обмеження діятиме до поліпшення погодних умов.
 
Департамент муніципальної безпеки звертається до водіїв великогабаритного транспорту з проханням заздалегідь врахувати цю інформацію і формувати свої маршрути в об'їзд Києва.
| ~ | ~ | ~ | ~
Перевезення негабаритного вантажу

Перевезення негабаритного вантажу

серпня 12, 2016 GoodWayTrans
Перевезення негабаритних та великовагових вантажів - це окремий сектор в транспортній логістиці, який вимагає чіткості, оперативності та відповідальності. При перевезенні негабаритних і великовагових вантажів
Детальніше
У жовтні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажів і пасажирів у вантажному транспорті

У жовтні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажів і пасажирів у вантажному транспорті

вересня 23, 2021 Пресс-служба
З 1 жовтня 2021 року, в Україні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажним транспортом пасажирів і вантажів, а також будуть введені нові штрафи за надмірну вагу. Штрафи будуть варіюватис
Детальніше
Види завантажень автотранспорту

Види завантажень автотранспорту

липня 12, 2021 Пресс-служба
На сьогоднішній день, існує 3 способи завантаження автотранспорту:- заднє завантаження;- бокове завантаження;- верхнє завантаження.Заднє завантаження.Один з найпопулярніших видів завантаження, що дозволяє прац
Детальніше