Транспортно-логістичний центр «GoodWayTrans»

Перевезення сільськогосподарської техніки та обладнання

Перевезення сільськогосподарської техніки та обладнання
Четвер, 12 квітня 2018 Пресс-служба

Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки є одним з ключових моментів в організації технологічних процесів сільського господарства. І найчастіше така техніка в більшості своїй є негабаритний і перевезення її повинна здійснюватися виключно професіоналами.

Сільськогосподарська техніка об'єднує в собі безліч різних механізмів. Це комбайни, трактори, сівалки, плуги, жатки, обприскувачі та інші машини і механізми. Так як дана техніка дуже різноманітна і відрізняється за своїми габаритами, масою, формам, то вона вимагає особливого підходу до транспортування, навантаження, розвантаження і іншим маніпуляціям.

Щоб правильно підібрати техніку для перевезення сільськогосподарського обладнання, необхідно точно визначити його габарити, вага і врахувати всі важливі деталі. Наприклад, деякі машини потрібно перевозити в нерозібраному вигляді, і тому важливо враховувати, які навісні деталі будуть присутні під час перевезення, а які ні.

Також значною частиною організації перевезення сільськогосподарської техніки є планування маршруту і правильне оформлення дозволів. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід як в прокладанні маршрутів, так і в своєчасному оформленні всіх необхідних документів.

Довіряючи нам вантажоперевезення сільськогосподарської техніки, ви отримуєте гарантію своєчасної доставки машин в будь-яку точку країни, гарантію справності всіх перевезених механізмів, грамотну організацію та індивідуальний підхід.

| ~ | ~ | ~ | ~
Перевезення негабаритного вантажу

Перевезення негабаритного вантажу

серпня 12, 2016 GoodWayTrans
Перевезення негабаритних та великовагових вантажів - це окремий сектор в транспортній логістиці, який вимагає чіткості, оперативності та відповідальності. При перевезенні негабаритних і великовагових вантажів
Детальніше
У жовтні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажів і пасажирів у вантажному транспорті

У жовтні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажів і пасажирів у вантажному транспорті

вересня 23, 2021 Пресс-служба
З 1 жовтня 2021 року, в Україні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажним транспортом пасажирів і вантажів, а також будуть введені нові штрафи за надмірну вагу. Штрафи будуть варіюватис
Детальніше
Види завантажень автотранспорту

Види завантажень автотранспорту

липня 12, 2021 Пресс-служба
На сьогоднішній день, існує 3 способи завантаження автотранспорту:- заднє завантаження;- бокове завантаження;- верхнє завантаження.Заднє завантаження.Один з найпопулярніших видів завантаження, що дозволяє прац
Детальніше