Транспортно-логістичний центр «GoodWay Trans»

Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Єврокомісії питання транспорту та вантажоперевезень

  • Головна
  • Новини
  • Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Єврокомісії питання транспорту та вантажоперевезень

Прем’єр-міністри країн Асоційованого тріо (Україна, Грузія, Молдова) наголосили на важливості координації зусиль напередодні шостого саміту Східного партнерства. Глава уряду України Денис Шмигаль зазначив, що вітає готовність Європейського Союзу до поступової інтеграції східних партнерів у внутрішній ринок ЄС.

30 листопада в Брюсселі в рамках формату Асоційованого тріо відбулася зустріч прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, глави уряду Грузії Іраклія Гарібашвілі та глави уряду Молдови Наталії Гаврилице з Президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляйєн, на якій, зокрема, обговорювали.

За словами українського чиновника, Асоційоване тріо у співпраці з ЄС планує рухатися до «зеленої» трансформації транспорту шляхом переорієнтації на швидкісний залізничний транспорт, розвиток мультимодальних перевезень, перехід вантажних перевезень з автомобільних доріг на залізничний та водний рух.

Глава українського уряду також зазначив, що укладання угоди про автомобільні перевезення, передбаченої в угоді про асоціацію, вирішить питання дозволів та сприятиме ефективному впровадженню поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі для обох сторін.