Транспортно-логістичний центр «GoodWay Trans»

СТВОРЕНА ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА СУДНОПЛАВНОГО БІЗНЕСУ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ГАЛУЗІ

  • Головна
  • Новини
  • СТВОРЕНА ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА СУДНОПЛАВНОГО БІЗНЕСУ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ГАЛУЗІ

У Гонконзі, після отримання необхідних дозволів регулюючих органів, зареєстрована й офіційно розпочала свою діяльність Global Shipping Business Network (GSBN). Основна мета некомерційної організації — прискорити цифрову трансформацію судноплавної галузі.

У заяві Global Shipping Business Network (Глобальна мережа судноплавного бізнесу) говориться, що в її склад як акціонерів входять такі компанії: — Hapag-Lloyd; — COSCO Shipping; — COSCO Shipping Ports; — Hutchison Ports OOCL; — SPG Qingdao Port; — PSA International; — Shanghai International Port Group.

На думку організації, пандемія коронавірусу продемонструвала взаємозалежність світу і важливість глобальної торгівлі.

Бачення GSBN полягає в тому, щоб забезпечити та прискорити цифрову трансформацію судноплавної галузі шляхом впровадження безпечної платформи обміну даними, яка дозволить судноплавної галузі підвищити свою стійкість внаслідок поліпшення цифрового зв’язку і співпраці між зацікавленими сторонами. Це також поліпшить видимість даних шляхом підвищення стійкості та надійності операцій і створить службову платформу, щоб розкрити цінність цифрової трансформації.

Використовуючи технологію Blockchain, GSBN надасть платформу, яка дозволить своїм користувачам обмінюватися в режимі реального часу власними та надійними логістичними даними. Платформа забезпечить кращий користувальницький інтерфейс, дозволяючи гравцям галузі взаємодіяти з даними й переглядати наявні процеси.

Крім того, платформа має надійне управління даними, щоб гарантувати, що тільки авторизованим сторонам надаються права доступу для перегляду і використання даних. Дані, надіслані на платформу GSBN, повністю зашифровані за допомогою закритих ключів. Посилені заходи безпеки також забезпечать захист комерційно важливої інформації від несанкціонованого або неналежного розкриття, або використання.

GSBN була створена на некомерційній основі, так що вона може економічно мотивувати кожного члена брати участь і надавати високоякісні дані. У майбутньому організація створить структуру з усіма зацікавленими сторонами, щоб ділитися вигодами, які отримуються від продуктів, створених на основі платформи з використанням отриманих даних.