Транспортно-логістичний центр «GoodWayTrans»

Створена глобальна мережа судноплавного бізнесу для просування цифровізації галузі

Створена глобальна мережа судноплавного бізнесу для просування цифровізації галузі
Понеділок, 22 березня 2021 Пресс-служба
У Гонконзі, після отримання необхідних дозволів регулюючих органів, зареєстрована і офіційно розпочала свою діяльність Global Shipping Business Network (GSBN). Основна мета некомерційної організації - прискорити цифрову трансформацію судноплавної галузі.
 
У заяві Global Shipping Business Network (Глобальна мережа судноплавного бізнесу) говориться, що в її склад як акціонерів входять такі компанії:
- Hapag-Lloyd;
- COSCO Shipping;
- COSCO Shipping Ports;
- Hutchison Ports OOCL;
- SPG Qingdao Port;
- PSA International;
- Shanghai International Port Group.
 
На думку організації, пандемія коронавируса продемонструвала взаємозалежність світу і важливість глобальної торгівлі.
 
Бачення GSBN полягає в тому, щоб забезпечити і прискорити цифрову трансформацію судноплавної галузі за рахунок впровадження безпечної платформи обміну даними, яка дозволить судноплавної галузі підвищити свою стійкість за рахунок поліпшення цифрового зв'язку і співпраці між зацікавленими сторонами. Це також поліпшить видимість даних за рахунок підвищення стійкості і надійності операцій і створить службову платформу, щоб розкрити цінність цифрової трансформації.
 
Використовуючи технологію Blockchain, GSBN надасть платформу, яка дозволить своїм користувачам обмінюватися в режимі реального часу власними і надійними логістичними даними. Платформа забезпечить кращий користувальницький інтерфейс, дозволяючи гравцям галузі взаємодіяти з даними і переглядати наявні процеси.
 
Крім того, платформа має надійне управління даними, щоб гарантувати, що тільки авторизованим сторонам надаються права доступу для перегляду і використання даних. Дані, надіслані на платформу GSBN, повністю зашифровані за допомогою закритих ключів. Посилені заходи безпеки також забезпечать захист комерційно важливої інформації від несанкціонованого або неналежного розкриття, або використання.
 
GSBN була створена на некомерційній основі, так що вона може економічно мотивувати кожного члена брати участь і надавати високоякісні дані. У майбутньому організація створить структуру з усіма зацікавленими сторонами, щоб ділитися вигодами, які отримуються від продуктів, створених на основі платформи з використанням отриманих даних.
| ~ | ~ | ~ | ~
Перевезення негабаритного вантажу

Перевезення негабаритного вантажу

серпня 12, 2016 GoodWayTrans
Перевезення негабаритних та великовагових вантажів - це окремий сектор в транспортній логістиці, який вимагає чіткості, оперативності та відповідальності. При перевезенні негабаритних і великовагових вантажів
Детальніше
У жовтні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажів і пасажирів у вантажному транспорті

У жовтні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажів і пасажирів у вантажному транспорті

вересня 23, 2021 Пресс-служба
З 1 жовтня 2021 року, в Україні в десять разів зростуть штрафи за незаконні перевезення вантажним транспортом пасажирів і вантажів, а також будуть введені нові штрафи за надмірну вагу. Штрафи будуть варіюватис
Детальніше
Види завантажень автотранспорту

Види завантажень автотранспорту

липня 12, 2021 Пресс-служба
На сьогоднішній день, існує 3 способи завантаження автотранспорту:- заднє завантаження;- бокове завантаження;- верхнє завантаження.Заднє завантаження.Один з найпопулярніших видів завантаження, що дозволяє прац
Детальніше