Транспортно-логістичний центр «GoodWay Trans»

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВАНТАЖІВКАМ ЗАБОРОНЯТЬ ЇЗДИТИ У СПЕКУ ПО ДЕРЖАВНИХ ДОРОГАХ

  • Головна
  • Новини
  • У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВАНТАЖІВКАМ ЗАБОРОНЯТЬ ЇЗДИТИ У СПЕКУ ПО ДЕРЖАВНИХ ДОРОГАХ

Скоро в жарку погоду по дорогах державного значення зможуть пересуватися не всі вантажівки. Річ у тім, що з 1 червня в Україні набирають чинності сезонні обмеження на пересування транспорту, вага якого перевищує 24 тонни. 

Обмеження починає діяти, якщо температура повітря вдень буде перевищувати 28° за Цельсієм. 

Таке рішення прийняли, щоб зменшити руйнування асфальтового покриття доріг. Заборона поширюється на великовагові транспортні засоби вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад 7 тонн. Винятком є автомобілі, які перевозять небезпечні, швидкопсувні вантажі, живих тварин і птахів, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.  

Центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників вже проінформовані щодо змін, а на дорогах загального користування державного значення — встановлені заборонні та інформаційні щити. Водії вантажівок можуть знайти місце відстою уздовж державних доріг за вказівниками або скористатися спеціальною картою Google. Також можна скористатися TIR-паркінгом. Контролювати дотримання нововведень будуть підрозділи Укртрансбезопасності та Національної поліції України.