Транспортно-логістичний центр «GoodWayTrans»

Перевезення вантажів низкорамні тралами

Дуже часто необхідно перевезти вантаж, який є в більшості випадків негабаритним. Перевезення вантажів такого типу є складним з точки зору прорахунку навантаження, маршруту і отримання спеціального дозволу на перевезення.

Для таких нестандартних випадків і був придуманий Низькорамний трал для перевезення негабаритних вантажів. Трал або напівпричіп являє собою платформу, вантажна висота якого становить всього 84-89 см, а в деяких конструкціях і зовсім 50 см.

Завдяки таким можливостям трала, ми значно розширюємо вимоги до вантажоперевезення, так як в нізкорамніка відсутні борти, що дозволяє перевозити вантажі значно виступають за габарити платформи.

Типи вантажів що перевозяться на тралі.

Вони бувають двох видів: самохідні і несамохідні, до самохідних відносяться ті вантажі, які можуть заїхати на платформу самостійно (асфальтоукладальники, екскаватори, дорожня техніка і тд.), До несамохідних відносяться вантажі для навантаження яких необхідна додаткова допомога у вигляді крана.

Перевезення вантажів низкорамні тралами є одним з найбільш пріоритетних напрямків нашої компанією, ми здійснюємо перевезення вантажів з України в Німеччину і в інші країни Європи, також ми перевозимо вантажі з Росії в Європу і СНД.

Замовити перевезення

Вы не указали ваше имя
Вы не указали e-mail для ответа или ввели его с ошибкой
Введите номер телефона
Данное поле обязательно для заполнения
Неверный ввод